Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Na którą partię oddasz głos, gdyby wybory parlamentarne odbywały się w tym roku?
 
Koalicja Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Polskie Stronnictwo Ludowe
Polska 2050 Szymona Hołowni
AGROunia
Lewica
Konfederacja


Kontakt
Redakcja „Przedsiębiorcy Rolnego”

ul. Bażancia 1 
86-031 Osielsko 
tel. 52 584 17 40 
rolnik@apra.pl
Redaktor naczelny
Krzysztof Zacharuk
kom. +48 792 031 828
tel. 52 584 17 40 - sekretariat
zacharuk@apra.pl

Biuro promocji i reklamy
Elżbieta Strokowska
tel. kom. 666 014 488
strokowska@apra.pl

Biuro promocji i reklamy
Dominika Wolna
tel. kom. 516 158 320
wolna@apra.pl
Dział AGRO
Adam Paradowski
tel. kom. 506 179 881  
paradowski@apra.pl
Stała współpraca
Małgorzata Felińska
kom. 662 224 568
felinska@apra.pl
ogłoszenia drobne
Anna Pecyna
kom. 664 453 195 
fax 52 584 17 56 
pecyna@rpt.pl