Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy odwiedzasz targi i wystawy rolnicze?
 
Tak, czesto
Tak, rzadko
Nie, nigdy


Kontakt
Redakcja „Przedsiębiorcy Rolnego”

ul. Bażancia 1
86-031 Osielsko
tel. 52 584 17 62
fax 52 584 17 40
rolnik@apra.pl
Redaktor naczelny

Zbigniew Studniarski
tel. 52 584 17 50
apra@apra.pl
Zastępca redaktora naczelnego

Małgorzata Felińska
tel. 52 320 72 45
kom. 662 224 568
felinska@apra.pl
Dziennikarz - dział informacji

Krzysztof Zacharuk
zacharuk@apra.pl
Dziennikarz

Alicja Siuda - Oddział w Warszawie
ul. Świętokrzyska 20 p. 416
tel. 22 505 45 41
siuda@apra.pl
Biuro reklamy i promocji

Bożena Kwiatkowska
reklama
tel. 52 584 17 62
tel. kom. 602 714 970
kwiatkowska@apra.pl
Elżbieta Strokowska
reklama
tel. 52 584 17 66
tel. kom. 666 014 488
strokowska@apra.pl
Anna Pecyna
ogłoszenia drobne
tel. kom. 664 453 195
fax 52 584 17 56
pecyna@rpt.pl
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone