Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy Pani/Pana gospodarstwo spełnia wymogi Dyrektywy azotanowej?
 
Tak
Nie
Trudno powiedzieć


Kontakt
Redakcja „Przedsiębiorcy Rolnego”

ul. Bażancia 1 
86-031 Osielsko 
tel. 52 584 17 40 
rolnik@apra.pl
Redaktor naczelna
Małgorzata Felińska
tel. 52 584 17 40 - sekretariat
kom. 662 224 568 
felinska@apra.pl
Dziennikarka 
Alicja Siuda
kom. 784 544 493
siuda@apra.pl
Dziennikarka 
Kamila Perkowska
kom. 784 544 746
perkowska@apra.pl
Dziennikarz 
Krzysztof Zacharuk
kom. 791 410 313
zacharuk@apra.pl
dział AGRO
biuro promocji i reklamy
Maria Olejarska
tel. kom. 784 410 563 
olejarska@apra.pl
dział AGRO
Adam Paradowski
tel. kom. 506 179 881  
paradowski@apra.pl
ogłoszenia drobne
Anna Pecyna
kom. 664 453 195 
fax 52 584 17 56 
pecyna@rpt.pl
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat