Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w wyborach do Europarlamentu?
 
Koalicja Europejska
Prawo i Sprawiedliwość
Inne ugrupowanie
Nie zagłosuję


Wiadomości z branży
Nowy Roundup Flex 480 

Od marca jest w sprzedaży nowy Roundup Flex 480 firmy Monsanto.

Herbicyd przeznaczony do stosowania wiosną na polach (przed siewem lub sadzeniem roślin uprawnych, po siewie, a przed wschodami kukurydzy i cebuli, przed zbiorem pszenicy ozimej i rzepaku ozimego), na ścierniskach, w uprawie jabłoni, czarnej porzeczki, a także do likwidacji ugorów i odłogów. Doskonale sprawdzi się również w czasie przygotowania gleby pod szkółki i uprawy leśne oraz do desykacji pszenicy ozimej i rzepaku ozimego.

Produkt wyróżnia szybkie pobieranie i przemieszczanie do korzeni substancji czynnej, możliwość stosowania w niesprzyjających warunkach i wysoka skuteczność działania również w twardej wodzie. Przewagę nad preparatami generycznymi daje mu możliwość aplikacji już godzinę po opadach deszczu i rozpoczęcia prac polowych nawet po 24 godzinach od zabiegu. Wyróżnia go także skuteczność przy temperaturze od 2 do 30 st. C i wydłużony do sześciu lat termin przydatności. Nowa formulacja Roundup Flex 480 oparta na soli potasowej glifosatu zapewnia wysoką koncentrację i zmniejsza o ok. 30 proc. dawki preparatu na ha.

Oprócz rejestracji przeznaczonej dla użytkowników profesjonalnych, nowością jest etykieta rejestracyjna dla użytkowników nieprofesjonalnych. Preparat można kupić w opakowaniach: 1 l (w innowacyjnej wersji), 5 l, 20 l i 200 l. Nowy produkt jest piątą generacją marki Roundup firmy Monsanto, obecnej na rynku od ponad 40 lat.

(Fem)

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat