Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy Pani/Pana gospodarstwo spełnia wymogi Dyrektywy azotanowej?
 
Tak
Nie
Trudno powiedzieć


Wiadomości z branży
Nowa prasa BR 120 Utility

Prasy stałokomorowe łańcuchowo-prętowe Utility New Holland, o rozmiarze komory 120x120 cm, przeznaczone są dla małych i średnich gospodarstw, wytwarzających ok. 1000 bel rocznie. Prasa BR 120 przeznaczona jest do zbioru każdego rodzaju materiału bez możliwości docinania. Niskie zapotrzebowanie maszyny na moc (60 KM) sprawia, że praktycznie każde niewielkie gospodarstwo może taką prasę wykorzystywać do swoich potrzeb.

Zamontowany w prasie podbieracz czterolistowowy o szerokości 192 cm nadaje się do podbierania pokosów w każdych warunkach terenowych, również dzięki odciążeniu sprężynowemu. Gumowe, sztywne kółka podbieracza mogą – w miarę potrzeby - zostać zastąpione metalowymi kółkami po obu stronach.

Komora prasowania składa się z 34 listew i rolki podłogowej. W zależności od potrzeb za pomocą prostej regulacji mechanicznej można uzyskać trzy stopnie zgniotu. Komora prasowania i formowania beli posiada system zgniotu, który jest uzyskiwany mechanicznie za pomocą haków i sprężyn po obu stronach komory.

Spośród trzech wariantów możemy wybrać rodzaj sterownika kontroli owijania:

- sterownik M50 – aktywacja owijarki siatką/sznurkiem za pomocą linki z kabiny ciągnika,

- sterownik M100 – aktywacja owijarki siatką/sznurkiem za pomocą przycisku na sterowniku po osiągnięciu rozmiaru beli i sygnale akustycznym,

- sterownik M200 – aktywacja owijarki siatką/sznurkiem automatycznie po osiągnięciu rozmiaru beli i sygnale akustycznym.

W każdym przypadku ilość owinięć siatki/sznurka regulowana jest mechanicznie na prasie. Opcjonalnie można prasy wyposażyć również w automatyczne smarowanie łańcuchów, wyrzutnik bel, schodki serwisowe, wał szerokokątny.

Prasa BR 120 dostępna jest w całej Polsce, w salonach autoryzowanych dealerów New Holland.

(Fem)

 

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat