Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy popierasz protesty AGROunii?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
New Holland na Expo w Mediolanie

Podczas Expo 2015 w Mediolanie (od 1 maja do 31 października) w pawilonie firmy New Holland Agriculture poświęconym tematyce gospodarstwa zrównoważonego ekologicznie zaprezentowane zostaną produkty, aspekty logistyczne i pojazdy transportowe.

Marka New Holland Agriculture zajmie ważne miejsce na targach Expo, jako jedyna wśród maszyn rolniczych, która będzie mieć własny pawilon na terenie targów. Można w nim będzie zobaczyć najważniejsze innowacje i udoskonalenia rolnicze, pozostające w pełnej zgodności ze strategią Clean Energy Leader. Wysłuchując historii opowiadanych przez członków zespołu, odwiedzający poznają cały proces od zasiania nasion do produkcji żywności, co pozwoli im lepiej zrozumieć rolę mechanizacji rolnictwa w łańcuchu dostaw żywności. Celowi temu posłużą interaktywne aplikacje, rzeczywistość rozszerzona, filmy wideo i prezentacje produktów.

 

Dodatkowo firma CNH Industrial jest także sponsorem amerykańskiego pawilonu „Amerykańska żywność 2.0”, na którym prezentowane są maszyny rolnicze marki Case IH i sprzęt budowlany marki CASE.

Na targach zostanie zaprezentowana także inicjatywa TechPro2 napędzana przez firmę CNH Industrial i jej firmę siostrzaną Fiat Chrysler Automobiles. Ten profesjonalny program rozwoju został opracowany pod kątem rekrutacji młodych ludzi pochodzących z mniej uprzywilejowanych środowisk oraz mniej rozwiniętych obszarów i zapewnienia im profesjonalnego szkolenia, które zapewni kwalifikacje potrzebne do znalezienia zatrudnienia w sektorach związanych z branżą motoryzacji, pojazdów przemysłowych i sprzętu rolniczego. Dziś w ramach tej inicjatywy prowadzona jest współpraca z 55 szkołami m.in. we Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Afryce, Indiach, Brazylii, Argentynie i w Chinach.

oprac. (Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat