Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy popierasz protesty AGROunii?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
New Holland zaprasza na Dni Otwarte 

Czy chciałabyś zwiedzić jedyną w Polsce fabrykę kombajnów, hederów oraz pras New Holland w Płocku?

Od 23 stycznia do 15 lutego fabryka New Holland zaprasza swoich klientów na uroczystości z okazji wyprodukowania 20-tysięcznego egzemplarza prasy zbierającej, umożliwiając zainteresowanym zwiedzenie zakładu. Wystarczy zgłosić się do najbliższego dealera New Holland.

Każdego dnia przewodnicy będą oprowadzać gości po zakładzie produkcyjnym. W programie wycieczki znajdzie się prezentacja fabryki, maszyn i oferty handlowej oraz zwiedzanie linii produkcyjnej, na której powstają kombajny zbożowe, prasy zbierające oraz hedery przeznaczone do zbioru zbóż i kukurydzy. Zakład produkcyjny zajmuje powierzchnię prawie 42 ha, dlatego goście będą poruszać się po nim z meleksami. Zwiedzający przyjrzą się, jak powstają kombajny, prasy i hedery New Holland. Zobaczą także, jak rygorystycznym testom kontroli jakości poddawane są produkty marki zanim trafią do gospodarstw.

–  W tej edycji Dni Otwartych chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na linię montażu kombajnów. Chcę podkreślić, że New Holland, jako jedyna marka w branży posiada fabrykę kombajnów zlokalizowaną w Polsce – mówi Łukasz Chęciński, marketing manager marki New Holland. – Możemy być dumni z tego, że jest to sprzęt, który promuje i wspiera polską gospodarkę. Dzięki Dniom Otwartym możemy przybliżyć rolnikom produkcję maszyn New Holland i przekazać im ciekawostki związane z marką. Chcemy dać klientom możliwość prześledzenia całego procesu produkcji maszyn, od działu konstrukcyjnego, przez montaż, po szczegółową kontrolę jakości.

Organizatorzy Dni Otwartych postanowili każdy dzień wydarzenia przeznaczyć dla jednego z dealerów, którzy będą mogli przedstawić fabrykę zainteresowanym klientom ze swojej okolicy.

Maszyny produkowane w Płocku można zobaczyć nie tylko podczas żniw na polach w Polsce, ale także we Włoszech, Francji, USA, Japonii, Rosji, Turcji czy Iraku. New Holland zatrudnia  1000 osób i jest jednym z największych zakładów produkujących maszyny rolnicze w Polsce. W fabryce wytwarzane są 23 typy pras rolujących oraz 10 typów kombajnów, w tym kombajn górski TC 5.90.

 

przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat