Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy Pani/Pana gospodarstwo spełnia wymogi Dyrektywy azotanowej?
 
Tak
Nie
Trudno powiedzieć


Wiadomości z branży
Kombajny zbożowe Deutz-Fahr

Marka Deutz-Fahr modernizuje kombajny Serii C7000 i C9000 i jednocześnie wprowadza na rynek cztery modele stworzone z myślą o pracy na stokach: C7205 TSXB, C7206 TSXB, C9205 TSXB oraz C9206 TSXB.

Maszyny te mogą kompensować nachylenia terenu do 28 proc. w poprzek stoku oraz do 22 proc. w kierunku jazdy równolegle do stoku oraz do 5 proc. w trakcie jazdy w dół. Nowy system poziomowania osi tylnej Extra Balance działa niezależnie od sprawdzonego układu Deutz-Fahr Balance odpowiedzialnego za pracę przedniej osi. Operator może nim sterować z kabiny.

W kabinie znajdziemy nowy joystick Commander Stick oraz nowy komputer pokładowy Commander Control Managment (CMM) z dotykowym wyświetlaczem. Układ CMM stale kontroluje parametry robocze kombajnu. Możliwe jest rejestrowanie danych o pracy maszyny i przeglądanie ich po jej zakończeniu. Zaletą jest też funkcja zapisywania ustawień dla poszczególnych typów upraw (profile ustawień). Dzięki niej operator może szybciej rozpocząć pracę korzystając z fabrycznie zaprogramowanych ustawień dla najpopularniejszych upraw. Zbiornik ziarna jest teraz wyposażany w podwójny wizjer oraz kanał do pobierania próbek ziarna.

(Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat