Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy popierasz protesty AGROunii?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
New Holland pokaże nowości na Agro-Tech 

Podczas Międzynarodowych Targów Rolniczych Agro-Tech w Kielcach (17-19 marca) na stoisku New Holland można będzie zobaczyć flagowe modele kombajnów tej marki.

A także nowoczesne prasy zwijające (m.in. BR120 Utility oraz Roll Baler 125 Combi), ciągniki z serii T6, ciągnik T5.120, ukoronowany nagrodą Best Utility Tractor of the Year 2017 i nowość w serii T7, model T7.165S z sześciocylindrowym, czterozaworowym silnikiem, którego moc maksymalna wynosi 165 KM. Maszyna wyposażona jest w skrzynię biegów Range Command typu semi-powershift i napęd na cztery koła.

Podczas wystawy goście będą mogli porozmawiać z ekspertami marki New Holland, otrzymać szczegółowe informacje na temat produktów oraz wymienić opinie na temat użytkowania sprzętu. Do dyspozycji zwiedzających będą także specjaliści CNH Industrial Capital, którzy udzielą informacji na temat specjalnych ofert finansowania fabrycznego rolnikom zainteresowanym poszerzeniem floty swoich maszyn.

Targowi goście będą też mogli wypróbować symulator precyzyjnego rolnictwa New Holland, który pozwala osobiście sprawdzić najnowsze rozwiązania.

– Agro-Tech to targi, które cieszą się uznaniem w branży. Jak zwykle spodziewamy się dużego zainteresowania naszym stoiskiem, tym bardziej, że po raz pierwszy pokażemy model ciągnika T7.165S – mówi Łukasz Chęciński, marketing manager marki New Holland. – To ważne, by osoby, które posiadają sprzęt lub planują jego zakup mogły zobaczyć z bliska i optymalnie dostosować parametry wybranej maszyny do swoich potrzeb, a w konsekwencji zmaksymalizować wydajność pracy. Temu służą konsultacje. Z naszego punktu widzenia bardzo istotny jest bezpośredni kontakt z użytkownikami maszyn. Opinie i sugestie na temat sprzętu, które otrzymujemy podczas wystaw takich jak Agro-Tech są dla nas nieocenionymi wskazówkami. Dzięki nim możemy stale udoskonalać nasze produkty. 

oprac. (Fem)

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat