Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy jeździsz na spotkania polowe organizowane przez firmy nasienne i chemiczne?
 
Tak, często
Tak, rzadko
Nie jeżdżę


Wiadomości z branży
PROCAM Cup 2017

Pięć turniejów eliminacyjnych i Wielki Finał na stadionie we Wronkach (Wielkopolska) oraz nagroda główna w postaci wyjazdu na mecz reprezentacji Polski - już w maju rusza I edycja wyjątkowego turnieju PROCAM Cup 2017.

Przed nami piłkarski maj i czerwiec z firmą PROCAM. W I edycji turnieju udział weźmie 30 drużyn z różnych zakątków kraju. W zmaganiach sportowych rywalizować będą amatorskie i szkolne drużyny piłkarskie z terenów wiejskich - piłkarze z rocznika 2006 i młodsi. 

W etapie regionalnym rozegranych zostanie pięć turniejów z udziałem sześciu zespołów. Mistrzowie poszczególnych turniejów oraz najlepszy zespół z drugiego miejsca wezmą udział w turnieju finałowym, który rozegrany zostanie 18 czerwca na stadionie we Wronkach. Każda drużyna wyposażona zostanie w sprzęt sportowy ufundowany przez firmę PROCAM, a wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają nagrody za udział w rywalizacji. Jest o co walczyć, ponieważ najlepszy zespół turnieju PROCAM Cup 2017 zaproszony zostanie na mecz z udziałem piłkarskiej reprezentacji Polski. Partner turnieju - firma BASF - ufundował nagrody w postaci biletów do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie wraz z udziałem w lekcji chemii. Dostaną je klasy ze szkół biorących udział w turnieju, które wykonają najciekawsze prace na temat: „Praca rolnika – najcenniejsza praca na Ziemi”.

Turnieje eliminacyjne odbędą się: 18 maja w Ciechocinku (woj. kujawsko-pomorskie), 23 maja w Sułowie (woj. dolnośląskie), 25 maja w Starych Oborzyskach (woj. wielkopolskie), 30 maja w Niedrzwicy Dużej (woj. lubelskie) oraz 1 czerwca w Zambrowie (woj. podlaskie).

Podczas każdego turnieju odbywać się będą również zajęcia naukowo-edukacyjne w zakresie ekologii i rolnictwa, które poprowadzą specjaliści ze znanej w całym kraju firmy Mały Inżynier.

Regulamin turnieju oraz wszelkie informacje znajdą się na stronie www.procamcup.pl

- Wiemy dobrze, że największą radość dają nam proste rzeczy, takie jak chociażby sukcesy dzieci w sportowych zmaganiach. Młodzież i dzieci uczestnicząc w tego typu przedsięwzięciach zawsze wykazują stuprocentowe zaangażowanie i walkę o jak najlepszy wynik – mówi Michał Ciszak, prezes zarządu PROCAM. - Dlatego PROCAM Cup 2017 to przede wszystkim sport, który wyzwala dziecięcą radość i pozwala spełnić marzenia o udziale w sportowym wydarzeniu. Celem turnieju jest dobra zabawa, a zdobyte miejsca i trofea są jedynie jednym z elementów tego wyjątkowego wydarzenia.

- Turniej jest skierowany do uczniów szkół z terenów wiejskich – dodaje Artur Juszczyński, dyrektor handlowy z firmy BASF, partnera turnieju. - Chcemy przez to pomóc dzieciom z mniejszych miejscowości w realizacji ich pasji sportowych, jak też chcemy dać szansę tym, którzy są uzdolnieni artystycznie – stąd pomysł konkursu dotyczący pokazania pracy rolnika.

PROCAM działa w polskim sektorze dystrybucji środków ochrony roślin oraz doradztwa agronomicznego od 2004 r. Działalność firmy obejmuje doradztwo z zakresu uprawy i ochrony roślin rolniczych i ogrodniczych, a także skup płodów rolnych (zboże, rzepak, kukurydza) oraz sprzedaż środków ochrony roślin, nawozów, biostymulatorów i materiału siewnego roślin uprawnych.

Firma BASF jest wiodącym światowym producentem środków ochrony roślin, oferującym rolnikom kompleksowe rozwiązania w ochronie fungicydowej, herbicydowej jak i w zwalczaniu szkodników.


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat