Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy uważasz, że ustawa "odorowa" powinna wejść w życie?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania
Tak, ale w innym kształcie


Wiadomości z branży
Konkurs na najlepszego operatora opryskiwacza

Syngenta ogłosiła drugi ogólnopolski konkurs na najlepszego operatora opryskiwacza. Formuła konkursu jest kilkustopniowa. Eliminacje rozpoczną się podczas spotkań polowych „Pola Klasy S” w dziewięciu lokalizacjach, w różnych terminach i rejonach kraju.

Na dowolnym spotkaniu „Pola Klasy S” w jednym z namiotów Syngenta należy odebrać test wiedzy. Wypełniony formularz trzeba zwrócić w tym samym miejscu do 11.30. Spośród osób, które najlepiej wypełniły test, wybranych zostanie pięciu zawodników. Syngenta zaprosi ich na drugą część eliminacji, czyli zadania praktyczne. Jeśli któryś z uczestników nie będzie mógł się pojawić przy scenie głównej ok. 13.00, prawo udziału przejdzie na kolejnego zawodnika. Nagrodami dla dwóch najlepszych zawodników będą profesjonalne kombinezony do wykonywania oprysków o wartości 200 zł.

Tego samego lub następnego dnia, w kolejnym etapie konkursu, zostaną odwiedzone przez jurorów i ocenione gospodarstwa zawodników. Pięciu najlepszych uczestników dostanie zaproszenia na wielki finał, który odbędzie się 11 lipca br. na Interrea Farm w Lewiczynie koło Grójca, w gospodarstwie państwa Puncewiczów. Finaliści będą walczyć o nagrody organizatora warte 14 000 zł oraz wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez partnerów – firmy Yara Polska i Kverneland Group Polska. Zwycięzca konkursu otrzyma tytuł Operatora Opryskiwacza Roku 2017 oraz opatentowane przez Syngenta „MobiPhyt Préparer Confortable” i „MobiPhyt Confort”. To urządzenia do bezpiecznego przygotowania cieczy roboczej ułatwiające jej nalanie do opryskiwacza. Dodatkowo najlepsi zawodnicy dostaną tablety, produkty Syngenta (do wyboru), nawozy od firmy Yara i upominki od firmy Kverneland. Wszyscy finaliści otrzymają jednostkę siewną Hyvido o wartości 250 zł oraz upominki od partnerów.

(Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat