Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Jak oceniasz sześć miesięcy działalności Jana K. Ardanowskiego na stanowisku ministra rolnictwa?
 
Dobrze
Źle
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
AGCO bez Korbanka

Firma AGCO podjęła decyzję o restrukturyzacji działań sprzedażowych w Polsce. Polski oddział obejmie nadzór nad wszystkimi markami maszyn i ciągników rolniczych sprzedawanych przez  AGCO. Obecnie polski oddział posiada własne, współpracujące z punktami dealerskimi zespoły sprzedażowe dla marek Challenger i Valtra. Po zmianach do tych dwóch marek dołączą Fendt oraz Massey Fergusson.

Zgodnie z przyjętą nową strategią rynkową, dotychczasowa umowa AGCO z polskim dystrybutorem – spółką Korbanek na sprzedaż marek Fendt, Massey Ferguson, Challenger oraz Fella wygasa z końcem 2017 r. AGCO i Korbanek będą kontynuować współpracę do końca trwania umowy. W okresie przejściowym firma Korbanek i jej sieć dealerów zapewni sprzedaż, serwis techniczny i dostawę części oraz obsługę gwarancyjną dla klientów posiadających maszyny Fendt i Massey Ferguson.

AGCO planuje wprowadzić dwa kanały dystrybucji oraz w rozwijać sieć dealerów w Polsce. Jeden kanał obejmie marki Fendt i Valtra, a drugi markę Massey Ferguson. Obecni i przyszli dealerzy będą mogli ubiegać się o franczyzę w odniesieniu do wybranej marki i dalej rozwijać współpracę z AGCO.

(Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat