Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Jak oceniasz sześć miesięcy działalności Jana K. Ardanowskiego na stanowisku ministra rolnictwa?
 
Dobrze
Źle
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
Pochwalili się sprzętem New Holland

Zakończył się konkurs marki New Holland „Pochwal się swoim sprzętem”. W zabawie udział wzięło ponad 100 osób. Zwycięzcą został Kacper Majchrzycki, który nadesłał film z pełną gamą maszyn New Holland w roli głównej. Nagrodą główną za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie był rower elektryczny E-Bike New Holland.

Zasady konkursu były proste. Należało nakręcić krótki film z wybraną maszyną New Holland w roli głównej i przesłać link do filmiku drogą mailową. Jury oceniało najciekawsze pomysły. Najlepszy okazał się film nadesłany przez Kacpra Majchrzyckiego, który przedstawiał maszyny New Holland podczas pracy w polu, także nocą. Gratulacje należą się również zdobywcom II i III miejsca, uczestnikom „Tam na roli” i „Radzio Rolnik”, których filmy z prac polowych także przyciągnęły uwagę jury wyjątkowym pomysłem, profesjonalnym montażem i podkładem muzycznym.

Zwycięzcy konkursu zostali zaproszeni do fabryki New Holland w Płocku na uroczyste wręczenie nagród. Będzie to także okazja do zwiedzenia fabryki kombajnów serii TC oraz spotkania ze specjalistami marki, w tym z polskimi inżynierami zaangażowanymi w tworzenie maszyn New Holland.

– Liczba zgłoszeń konkursowych pozytywnie nas zaskoczyła. Jury miało trudne zadanie przy wyborze zwycięzcy, ponieważ bardzo wiele filmów przygotowanych zostało na najwyższym poziomie. Zaangażowanie konkursowiczów w kreacje konkursowe świadczy o przywiązaniu do niebieskich i żółtych maszyn oraz o prawdziwej, rolniczej pasji. Bardzo się z tego cieszymy  – mówi Joanna Kajkowska z New Holland. 

(Fem)

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat