Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w wyborach do Europarlamentu?
 
Koalicja Europejska
Prawo i Sprawiedliwość
Inne ugrupowanie
Nie zagłosuję


Wiadomości z branży
Grene otwarte siedem dni w tygodniu

Sieć sklepów rolniczo-technicznych Grene w okresie żniwnym wydłuża swój czas pracy. W sezonie prac polowych punkty sprzedaży Grene będą otwarte siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-19.00 oraz w niedziele od 8.00-16.00. Dyżury w sklepach zostaną rozłożone adekwatnie do czasu trwania żniw w danym regionie.

- W czasie zbiorów maszyny są eksploatowane w największym stopniu. Wówczas w kombajnie może popsuć się każda część. Nie chcemy, by rolnicy w takich sytuacjach przerywali pracę w polu. Niektóre maszyny wymagają natychmiastowej naprawy, dlatego służymy pomocą siedem dni w tygodniu – podkreśla Jarosław Łuczak, szef marketingu Grene.

Elastyczne podejście sieci Grene pozwala nie tylko na znalezienie części w sklepie stacjonarnym, ale także na szybkie jej zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego www.grene.pl. Na stronie można też sprawdzić, w jakim sklepie jest dostępna poszukiwana część, a także odnaleźć punkt sprzedaży, w którym pełniony jest dyżur żniwny. 

(Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat