Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy otrzymałeś/aś już pomoc po ubiegłorocznej suszy?
 
Tak
Nie
Nie składałem/am wniosku


Wiadomości z branży
Przygoda ze Steyr Quest jak łapanie Pokemonów

Dla uczczenia 70. rocznicy powstania firmy marka Steyr zaoferowała fanom zrzeszonym na Facebooku możliwość zebrania kolekcji 140 modeli ciągników wyprodukowanych przez Steyr. Fani mogą „łapać” je online dzięki projektowi Steyr Quest. Rozgrywka przypomina zasady gry Pokemon GO.

Wyzwanie nie jest jednak tak proste, jak się początkowo wydaje. Wśród 140 modeli do zebrania są również ich wersje specjalne, np. ciągnik Steyr 8320 Implement Carrier i inne serie wyprodukowane w małym nakładzie. Dlatego trudno je odnaleźć.

Jedną z pierwszych znalezionych maszyn, sfotografowanych i przesłanych do wirtualnego albumu na stronie steyrdex.com był klasyczny model Steyr 80. Przedstawiciele firmy byli bardzo pozytywnie zaskoczeni faktem, że mnóstwo wiekowych klasyków, jak np. modele 80, 180, 280 czy Plus 50 z lat 40., 50. i 60. jest wciąż na chodzie, choć mają na koncie całe lata użytkowania i dziesiątki tysięcy godzin pracy.

Przygoda Steyr Quest wciąż trwa – niektóre ciągniki jeszcze nie zostały wyśledzone. – Uczestnicy rozgrywki widzą, których modeli brakuje w albumie – mówi Marie Mouton z działu Brand Communications Steyr Europe. – Wystarczy wejść na profil instagram.com/steyr_traktoren i poszukać dużych znaków zapytania. Jeśli znajdziesz lub jesteś właścicielem ciągnika, który jeszcze nie został odnaleziony, nie czekaj – zrób zdjęcie i wyślij je na nasze instagramowe konto!

Projekt opracowany i wdrożony przez zespół marketingowy Steyr Tractors wraz z firmą Smuck, Royer & Die Eins spodobał się nie tylko jego odbiorcom. Otrzymał pierwszą nagrodę i dwa inne wyróżnienia od organizacji Creos i CCA, przyznających nagrody za akcje reklamowe.

(Fem)

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat