Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy popierasz protesty AGROunii?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
Wapno AtriGran w małych opakowaniach

Wprowadzone na rynek rok temu wapno nawozowe AtriGran w formie granul cieszy się wielkim zainteresowaniem rolników, sadowników i ogrodników. Wychodząc naprzeciw potrzebom odbiorców detalicznych Nordkalk wprowadził opakowania 25-kilogramowe jako uzupełnienie dotychczasowej wielkości (500 kg).

W worki o pojemności 25 kg pakowane są granule o frakcji 1-4 mm (w większych opakowaniach dostępna jest również frakcja 4-8 mm), które są dostosowane do rozsiewaczy używanych na małych areałach. Granule w łatwy i szybki sposób można również rozsiewać ręcznie, bez uciążliwego pylenia, które towarzyszy rozsiewowi wapna w sypkiej postaci.

Mniejsze opakowania to świetne rozwiązanie dla użytkowników zainteresowanych poprawą żyzności gleby na małych obszarach np. w przydomowych i działkowych ogródkach, na trawnikach czy w sadach. Zastosowanie wyłącznie naturalnych składników sprawia, że Nordkalk AtriGran jest bezpieczny dla zdrowia, dlatego często używa się go w uprawach ekologicznych. Ze względu na wysoką reaktywność i skuteczność sprawdza się również w uprawie roślin o wysokich wymaganiach względem wapna i poziomu pH w glebie.

(Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat