Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Jak oceniasz sześć miesięcy działalności Jana K. Ardanowskiego na stanowisku ministra rolnictwa?
 
Dobrze
Źle
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
Porady Case IH

Marka Case IH postanowiła, wykorzystując innowacyjną formę przekazu, przybliżyć możliwości zastosowania nowoczesnych technologii proponowanych przez firmę współczesnemu rolnictwu.

21 sierpnia wystartuje projekt „Case IH na 5”. Pod adresem www.caseihna5.pl regularnie co poniedziałek prezentowane będą tematyczne ebooki, w których specjaliści i eksperci marki Case IH podzielą się z czytelnikami szeregiem materiałów merytorycznych. Uczestnicząc w akcji będzie można dowiedzieć się m.in. jak wyeliminować straty poprzez zastosowanie w kombajnach najnowszych technologii gwarantujących najlepszą wydajność, czystość ziarna, a także poprawiających ich niezawodność, zmniejszając przy tym koszty eksploatacji i zużycia paliwa; czym jest rolnictwo precyzyjne i jakie oszczędności pozwala generować; co umożliwia synchronizacja pomiędzy maszynami bez wychodzenia z biura.

Projekt „Case IH na 5” to przewodnik po produktach marki Case IH, proponowanych rozwiązaniach technologicznych, jak i szereg przydatnych wskazówek dotyczących bieżącej obsługi maszyn czy też możliwości sfinansowania zakupu nowych produktów bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę www.caseihna5.pl i wypełnić formularz. Po chwili użytkownik otrzyma e-mail zwrotny pozwalający na zapisanie ebooka na swoim komputerze.

W każdy poniedziałek – począwszy od 21 sierpnia – dostępny będzie kolejny z pięciu bloków tematycznych. – To nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli uczestnikom akcji w krótkim czasie sprawdzić, w jaki sposób, sięgając po nowoczesne technologie proponowane przez markę Case IH, zwiększyć efektywność oraz wydajność pracy przy jednoczesnym zmniejszeniu jej kosztów – podsumowuje projekt Alicja Dominiak-Olenderek z Case IH.

 (Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat