Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy odczułeś/odczułaś już wpływ epidemii na działanie Twojego gospodarstwa?
 
Tak
Nie
Trudno powiedzieć


Wiadomości z branży
New Holland zaprasza na Dni Otwarte w Płocku 

Marka New Holland po raz kolejny zaprasza klientów na Dni Otwarte. Od 2 do 20 października miłośnicy żółtych i niebieskich maszyn będą mieli okazję zwiedzić fabrykę w Płocku. Zgłoszenia przyjmują dealerzy New Holland na terenie całego kraju. 

Każdego dnia przewodnicy będą oprowadzać gości po fabryce. Program wycieczki obejmie prezentację zakładu, maszyn oraz zwiedzanie linii produkcyjnej, na której powstają kombajny zbożowe, hedery do zbioru zbóż i kukurydzy oraz prasy zbierające. Zwiedzający będą mieli okazję dokładnie przyjrzeć się procesowi produkcyjnemu. Zobaczą także, jak przebiegają testy kontroli jakości, którym poddawane są produkty zanim, trafią do gospodarstw.

– Podczas spotkań z klientami prowadzimy z nimi otwarty dialog. Chcę podkreślić, że maszyny, które zjeżdżają z linii produkcyjnych w Płocku, to sprzęt tworzony w Polsce przy wykorzystaniu myśli technicznej rodzimych specjalistów – mówi Łukasz Chęciński, marketing manager New Holland. - Dlatego właśnie bezpośredni kontakt z rolnikami jest dla nas tak ważny. Ich opinie i sugestie możemy przekazać bezpośrednio do działów konstrukcyjnych. W ten sposób operatorzy maszyn mają wpływ na sprzęt, z którego korzystają podczas pracy w polu, a my ciągle doskonalimy nasze maszyny, dostosowując je do zmieniających się potrzeb rolników – dodaje. 

Podczas Dni Otwartych New Holland zwróci szczególną uwagę gości na przedsezonową ofertę na zakup kombajnów i pras zwijających. Klienci, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia na maszyny żniwne do końca 2017 r., w tzw. „przedsezonie”, będą mogli skorzystać z najkorzystniejszych warunków cenowych. Szczegółowe informacje na temat oferty klienci mogą uzyskać w każdym punkcie dealerskim New Holland Agriculture.

New Holland jest jednym z największych zakładów produkujących maszyny rolnicze w Polsce. W fabryce wytwarzane są 23 typy pras rolujących oraz 10 typów kombajnów, w tym kombajn górski TC 5.90. Zakład zatrudnia ponad 1000 osób pracujących w różnych wydziałach odpowiedzialnych za kolejne etapy produkcji. Maszyny, które zjeżdżają z płockiej linii produkcyjnej są partnerami rolników nie tylko w Polsce. Należą do grupy liderów także we Włoszech, Francji, USA, Japonii, Rosji, Turcji oraz Iraku.  

oprac. (Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat