Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy Pani/Pana gospodarstwo spełnia wymogi Dyrektywy azotanowej?
 
Tak
Nie
Trudno powiedzieć


Wiadomości z branży
Holist Agro – nowe nawozy

Portfolio oferowanych przez Grupę Azoty nawozów zostało ostatnio wzbogacone o produkowane na nowej linii nawozy Holist Agro. Aktualnie dostępne są dwie formuły nawozowe: PK (Ca, S) 15-30 (10-10) oraz NK (S) 10-31 (28), które cechują się wysoką jakością granulacji.

Holist Agro PK 15-30 zawiera przyswajalne formy składników, przez co wpływa na bardzo dobre zaopatrzenie roślin w fosfor, potas, wapń i siarkę.

Holist Agro NK 10-31 jest nawozem azotowo-potasowym z siarką, o dobrze przyswajalnych przez rośliny składnikach pokarmowych.

Nawozy przeznaczone są do stosowania w uprawach rolniczych, sadowniczych i warzywniczych, ze szczególnym uwzględnieniem upraw o dużych wymaganiach dotyczących potasu. Nadają się do wszystkich rodzajów gleb, niezależnie od klasy i stopnia zakwaszenia. Przeznaczone są do stosowania przedsiewnego i należy zmieszać je z glebą (na użytkach zielonych stosować pogłównie, wczesną wiosną). Nawozy dostępne są w opakowaniach 500 kg (big-bag) w autoryzowanej sieci dystrybucji Grupy Azoty.

(Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat