Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy uważasz, że ustawa "odorowa" powinna wejść w życie?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania
Tak, ale w innym kształcie


Wiadomości z branży
 Antybakteryjne posadzki Flowfresh

19 września posadzki Flowfresh zawierające antybakteryjny dodatek Polygiene, wykonywane w technologii i z materiałów dostarczanych przez Flowcrete Polska, otrzymały certyfikat HACCP na lata 2017-19. To kolejny certyfikat HACCP dla tych posadzek. Dokument potwierdza, że mogą one być stosowane w zakładach spożywczych jako rozwiązanie spełniające światowe wymogi w zakresie jakości i bezpieczeństwa żywności.

Trwałe i wytrzymałe bezspoinowe systemy posadzkowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ułatwiać zachowanie wysokiego poziomu higieny przez jak najdłuższy czas, nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy, przy maksymalnym obciążeniu linii produkcyjnych. Zawierają one antybakteryjny dodatek Polygiene wykorzystujący innowacyjną technologię na bazie jonów srebra, która zmniejsza ilość drobnoustrojów na powierzchni posadzki nawet o 99,9 proc. Ponadto są odporne na silnie działające środki czyszczące i inne substancje: tłuszcze, kwasy, krew, oleje i cukry oraz tzw. szok termiczny, który występuje między innymi przy czyszczeniu posadzek parą wodną.

Posadzki Flowfresh mogą być wykonane z odpowiednim spadkiem w celu sprawniejszego odpływu wody i zanieczyszczeń, możliwe jest także zamontowanie w nich kratek ściekowych. Uzupełnienie stanowią wyoblone cokoły na styku podłogi ze ścianą, które ułatwiają mycie oraz wypełniają szczeliny.

(Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat