Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Jak oceniasz sześć miesięcy działalności Jana K. Ardanowskiego na stanowisku ministra rolnictwa?
 
Dobrze
Źle
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
Polagra – Premiery 2018

Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra – Premiery obędą się w dniach 18-21 stycznia 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

– Już niedługo będziemy mogli zaprezentować wstępną listę wystawców, którzy pokażą swoje premiery w Poznaniu – zapewnia Jakuba Patelka, dyrektor projektu. – Cały czas prowadzimy rozmowy z firmami, zgłoszenia na bieżąco do nas spływają. Mając na uwadze owocne kontakty z dotychczasowymi wystawcami liczymy, że na targach będzie można zobaczyć około 400 producentów, dystrybutorów i dealerów z branży rolniczej – dodaje.

Wzorem lat ubiegłych targi podzielone będą na technikę, hodowlę i uprawę. – To trzy najważniejsze sektory w rolnictwie, wokół których budujemy ekspozycję wystawienniczą – tłumaczy Patelka. – Rozwiązanie to wprowadziliśmy kilka la temu i podział ten dobrze się sprawdza.

Światowe nowości, które można było zobaczyć na targach Agritechnica w Hanowerze (piszemy o nich na str. 73), swoją pierwszą odsłonę na polskim runku będą mieć właśnie w Poznaniu. Uczestnicy targów zobaczą wiele nowych pozycji asortymentowych z kategorii maszyn, sprzętu i narzędzi rolniczych, nawozów, nasion, środków ochrony roślin, pasz czy dodatków paszowych. W ofercie nie zabraknie wyposażenia serwisów maszyn rolniczych, sprzętu zootechnicznego i weterynaryjnego. Ekspozycję dopełnią przedstawiciele prasy branżowej oraz najważniejszych w branży rolniczej związków i stowarzyszeń.

– Po raz pierwszy przy targach Polagra – Premiery został uruchomiony program Hosted Buyers, którego celem jest rozwój kontaktów handlowych między polskimi producentami
i kontrahentami z zagranicy, poprzez aranżowanie indywidualnych spotkań. Dzięki temu targi odwiedzi ściśle wyselekcjonowana grupa kupców i kadra zarządzająca z całej Europy, w szczególności dealerzy maszyn rolniczych i importerzy –
podkreśla Jakub Patelka. Korzyść dla wystawców? Większa efektywność ich obecności na targach i skrócenie czasu dotarcia do zagranicznych kontrahentów.

Rolnicy planujący przyjazd do Poznania mogą skorzystać z bezpłatnych biletów wstępu dostępnych po rejestracji na mtp24.pl. Organizatorzy przewidują również dofinasowanie przejazdu dla grup zorganizowanych. Grupę liczącą minimum 15 osób należy zgłosić najpóźniej do 15 stycznia 2018 r. Więcej informacji na www.polagra-premiery.pl

(Fem)

 

 

 

 

 

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat