Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy Pani/Pana gospodarstwo spełnia wymogi Dyrektywy azotanowej?
 
Tak
Nie
Trudno powiedzieć


Wiadomości z branży
 BASF Polska kreatorem miejsc pracy

Firma zajęła II miejsce w konkursie „Kreator miejsc pracy”, organizowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. BASF Polska została nagrodzona w kategorii: duże przedsiębiorstwa przemysłowo – produkcyjne m.in. za dbałość o rozwój pracowników i zapewnienie im odpowiednich warunków pracy. Wśród 250 firm, które wzięły udział w rywalizacji, wyłoniono 19 zwycięzców.

Statuetki „kreatorów miejsc pracy” zostały rozdane 1 lipca, podczas gali zorganizowanej w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz przyznał tytuły „Kreatora miejsc pracy” już po raz drugi. Wśród głównych kryteriów oceny znalazł się między innymi wzrost zatrudnienia w firmie. W BASF Polska w ub.r. utworzono 163 nowe stanowiska pracy, m.in. dzięki uruchomieniu w lipcu 2014 r. zakładu produkcji katalizatorów samochodowych w Środzie Śląskiej. - Zatrudniamy w Polsce obecnie ponad 600 osób. Zgodnie z naszą strategią „Tworzymy najlepszy zespół”, wszystkim staramy się zapewnić możliwość ciągłego rozwoju, komfortowe i atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz środowisko pracy, które łączy i inspiruje naszych pracowników. To, w jaki sposób działamy jest dla nas równie ważne jak to, co robimy. Dlatego też, co roku analizujemy naszą ofertę świadczeń finansowych i pozafinansowych i jesteśmy w tym zakresie atrakcyjnym rynkowo pracodawcą -  mówi Agnieszka Młynarczyk z BASF Polska.

W ub.r. BASF Polska zatrudniła 158 osób poniżej 30. roku życia oraz 61 osób powyżej 50. roku życia. W firmie na jedną osobę w 2014 roku przypadało średnio 40 godzin szkoleń. Ponadto, firma angażuje się w projekty edukacyjne, które mają pomóc młodym w rozpoczęciu kariery zawodowej. - Wspieramy młodzież i studentów w przygotowaniu się do przyszłej pracy, realizując coroczne konkursy stażowe czy też współpracując z wiodącymi polskimi uczelniami w ramach projektów Akademia BASF, dzięki którym studenci mogą zdobyć praktyki letnie w BASF Polska - dodała Agnieszka Młynarczyk.

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat