Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy popierasz protesty AGROunii?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
Certyfikowane sole paszowe CIECH Soda

CIECH Soda Polska jest pierwszym producentem soli paszowej w naszym kraju, który może zagwarantować certyfikowany łańcuch GMP+ jej odbiorcom.

Certyfikat GMP+ to potwierdzenie spełnienia przez producentów pasz dla zwierząt (oraz ich składników) międzynarodowych wymogów mających na celu zagwarantowanie najwyższej jakości i bezpieczeństwa produktu, a w konsekwencji właściwego smaku i jakości mięsa.

Określa on wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jakości pasz stawiane producentom, przetwórcom, handlowcom oraz organizacjom transportowym uczestniczącym w łańcuchu żywnościowym, dając możliwość śledzenia i identyfikowania każdego elementu składowego produktu paszowego. Certyfikat ważny jest przez trzy lata pod warunkiem przeprowadzenia dwóch corocznych audytów przez niezależnych ekspertów. – Nasza sól paszowa może być wykorzystywana przez firmy produkujące w ramach łańcucha GMP+ Feed Safety Assurance Scheme. Jest to możliwe jedynie w przypadku spełnienia standardów certyfikacji na każdym etapie produkcji, magazynowania i dystrybucji produktów paszowych, co zapewniamy – mówi Zbigniew Paszkowicz, prezes CIECH Soda Polska. Sól paszowa jest ważnym składnikiem pasz dla zwierząt, ponieważ zapewnia suplementację niezbędnych minerałów.

(Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat