Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy popierasz protesty AGROunii?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
Zimowe Konferencje Agronomiczne PROCAM 2018 

9 lutego w Olsztynie odbyła się ostatnia z tegorocznych Konferencji Agronomicznych PROCAM. Wcześniejsze zaplanowano w czterech lokalizacjach: 5 i 12 stycznia w Kołobrzegu dla regionów Wielkopolska i Pomorze Zachodnie; 26 stycznia w Krynicy Zdroju dla gości z południowego wschodu; 31 stycznia dla regionów Dolny Śląsk i Opolskie; 2 lutego w Gdyni dla klientów z Pomorza i Kujaw. 

Każde spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ organizatorzy przygotowali dla uczestników coś specjalnego. Poza podsumowaniem ubiegłego sezonu oraz wysłuchaniem wykładów na temat agrotechniki zbóż i rzepaku na 2018 r., goście mogli, w formie testu, skonfrontować między sobą wiedzę m.in. w zakresie rozpoznawania chorób i szkodników w uprawach oraz produktów zwalczających wskazane agrofagi.

Główny patronat nad tym projektem objął Instytut Praktycznej Agronomii PROCAM wraz z doradcami z grupy technicznej. W rywalizacji wyłoniono blisko 80 finalistów, którzy jesienią tego roku wezmą udział ogólnopolskim finale wiedzy agronomicznej. Wszyscy uczestnicy otrzymali premierową publikację „Katalog agrofagów”, która wydana została w ramach Instytutu Praktycznej Agronomii PROCAM. 

Po oficjalnej części każdej konferencji odbyły się losowania w ramach Zimowych Loterii PROCAM, które zorganizowano specjalnie dla uczestników spotkań.

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat