Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w wyborach do Europarlamentu?
 
Koalicja Europejska
Prawo i Sprawiedliwość
Inne ugrupowanie
Nie zagłosuję


Wiadomości z branży
Wielka loteria Grupy Azoty

Każdy, kto od 12 marca do 6 maja kupi nawozy Grupy Azoty za co najmniej 1 tys. zł ma szansę na wygranie ciągnika Ursus C-380 jako nagrody głównej oraz kilkudziesięciu cotygodniowych atrakcyjnych nagród pieniężnych - ruszyła pierwsza edycja loterii Grupy Azoty.

- „Dbamy o polską ziemię” – taki tytuł nosi cały projekt marketingowy obejmujący loterię konsumencką Grupy Azoty. Jest ona jednym z efektów porozumienia o współpracy, jakie Grupa Azoty zawarła ze spółką Ursus w listopadzie ubiegłego roku. Jest to również efekt zacieśnienia współpracy czterech strategicznych spółek Grupy Azoty w obszarze handlu nawozami – podkreśla Piotr Zarosiński, dyrektor Departamentu Korporacyjnego Handlu Nawozami Grupy Azoty SA.

Zasady loterii są proste: od 12 marca do 6 maja 2018 r. należy kupić nawozy Grupy Azoty za co najmniej 1 tys. zł i zarejestrować zakup wypełniając formularz na stronie dbamyopolskaziemie.pl lub poprzez wysłanie SMS o treści GRUPAAZOTY.... na numer 71955, z wpisanym bezpośrednio po kropce numerem dowodu zakupu. Paragon lub fakturę trzeba zachować. Każdy dowód zakupu można zarejestrować tylko raz, przy czym każdy uczestnik może zgłosić się do loterii dowolną liczbę razy, pod warunkiem posiadania do każdego zgłoszenia osobnej faktury lub paragonu. 

Każdy zarejestrowany kupon uprawnia do odbioru nagrody gwarantowanej – „Leksykonu nawożenia” do pobrania w formie elektronicznej. Co tydzień jest do wygrania 20 nagród po 1000 zł, a wielkim finale nagroda główna – Ciągnik Ursus C-380, ufundowany przez firmę Ursus SA. Szczegółowe informacje na temat loterii dostępne są na stronie dbamyopolskaziemie.pl

 (Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat