Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy popierasz protesty AGROunii?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
Loteria Ciech Sarzyna

1 marca ruszyła wielka loteria dla rolników organizowana przez producenta środków ochrony roślin Ciech Sarzyna. Aby wziąć udział w promocji wystarczy kupić opakowanie Chwastox Complex 260 EW o dowolnej pojemności i zarejestrować kod na stronie www.ciechagro.pl/loteria lub zgłosić go SMS-em.

Do wygrania jest ponad 1000 atrakcyjnych nagród, w tym nagroda główna – voucher na opryskiwacz polowy. Loteria trwa do 31 maja br.

Chwastox Complex 260 EW, nowość w ofercie Ciech Sarzyna, to herbicyd do zwalczania najważniejszych chwastów w uprawie pszenicy ozimej oraz na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych. Połączenie trzech substancji aktywnych – MCPA, chlopyralidu i fluroksypyru gwarantuje szybką i skuteczną eliminację szerokiego spektrum chwastów dwuliściennych, takich jak przytulia czepna, chaber bławatek czy mak polny. Produkt działa systemicznie, niszcząc zarówno cześć nadziemną, jak i korzenie chwastów.

Chwastox Complex 260 EW jest środkiem selektywnym o działaniu układowym. Pobierany jest przez liście i przemieszczany do korzeni chwastów, powodując ich deformację, a następnie zahamowanie wzrostu i zamieranie. Pierwsze objawy na chwastach wrażliwych pojawiają się po 1-2 dniach po oprysku. Wzrost chwastów zostaje zahamowany i chwasty zamierają po 3-4 tygodniach. Więcej informacji na temat loterii można znaleźć na stronie www.ciechagro.pl/loteriahttps://www.loteria-ciech.pl/ 

 (Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat