Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy popierasz protesty AGROunii?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
Nowy punkt dystrybucji New Holland 

Sieć dealerska New Holland powiększyła się o nowy punkt dystrybucji firmy Adler Agro sp. z o.o. przy ul. Wileńskiej 6 w Giżycku. W uroczystym otwarciu punktu wzięło udział wielu gości, wśród nich Alessandro Maritano, vice president New Holland Agriculture na region EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki). 

Firma Adler Agro z siedzibą w Białymstoku od 25 lat zajmuje się kompleksową obsługą rolnictwa w zakresie nowoczesnych rozwiązań oraz dostarcza rolnikom indywidualnym i firmom wysokiej jakości artykuły do produkcji rolnej, a także maszyny rolnicze uznanych marek.

  Oddział w Giżycku jest dedykowany naszej głównej marce – New Holland. Dla pełnej satysfakcji naszych klientów zapewniamy kompleksową obsługę serwisową, gwarancyjną i pogwarancyjną sprzedawanych przez nas maszyn – mówi Tomasz Sikorski, prezes zarządu Adler Agro.

Firma Adler Agro ma siedzibę w Zaściankach koło Białegostoku. Poza nowym punktem sprzedaży w Giżycku ma także swój oddział zajmujący się dystrybucją maszyn marki New Holland w Grajewie. W Bielsku Podlaskim oraz w Konarzycach koło Łomży znajdują się oddziały związane z pozostałą działalnością firmy.

Doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra sprawiają, że firma Adler Agro jest zaufanym partnerem New Holland. Ma w sprzedaży pełną gamę niebieskich oraz żółtych maszyn marki. Od czerwca 2018 r. spółka rozszerzyła także zakres umowy dystrybucyjnej o maszyny towarzyszące New Holland. Firma proponuje również oryginalne części zamienne, a także kompleksowe usługi serwisowe, m.in. przeglądy i naprawy maszyn rolniczych.

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat