Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w wyborach do Europarlamentu?
 
Koalicja Europejska
Prawo i Sprawiedliwość
Inne ugrupowanie
Nie zagłosuję


Wiadomości z branży
Opryskiwacz Leeb 4 AX firmy Horsch 

Nowy ciągniony opryskiwacz Leeb 4 AX to oferta firmy Horsch dla właścicieli średnich gospodarstw rolnych. Sprzedaż opryskiwacza rozpocznie się wiosną 2019 r.

Leeb 4 AX, podobnie jak wszystkie inne opryskiwacze polowe Horscha, został wyposażony w sprawdzony system Leeb BoomControl, który zapewnia optymalne prowadzenie belki – gwarantuje odległość 50 cm od opryskiwanej powierzchni przy prędkości roboczej sięgającej 15 km/h. Rozstaw dysz wynosi 50 cm. Na razie planowane są szerokości belki od 18 do 30 m, podzielne na pięć do dziewięciu segmentów. W zależności od potrzeb dyszel może być wyposażony w górny lub dolny sprzęg. Opcjonalnie do wyposażenia można dodać automatyczne kierowanie dyszlem, co pozwala na poruszanie się opryskiwacza zaczepianego dokładnie w śladzie ciągnika. Szerokość śladu można elastycznie regulować w zakresie od 1,5 do 2,25 m i zmieniać w dowolnym momencie. Leeb 4 AX jest kompatybilny z Isobusem i może być używany na przykład z terminalem Horsch.

Zbiornik z tworzywa sztucznego pomieści 3800 l cieczy roboczej i 400 l czystej wody. Wysoka jakość powierzchni wewnętrznej i zewnętrznej zbiornika umożliwia jego łatwe czyszczenie. Pompa membranowo-tłokowa może mieć wydajność 270 l/min lub 400 l/min.

Centrum operacyjne Leeb 4 AX zostało wyposażone w dwa mechaniczne zawory wielodrożne, z których jeden reguluje stopień ssania, a drugi stopień tłoczenia. System charakteryzuje się prostą obsługą i solidną konstrukcją. 35-litrowy rozwadniacz, znany z serii dużych opryskiwaczy rodziny Leeb, wydajnie rozwadnia środek, umożliwiając szybkie i dokładne rozpuszczanie proszków i granulatów. 

(Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat