Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Jak oceniasz sześć miesięcy działalności Jana K. Ardanowskiego na stanowisku ministra rolnictwa?
 
Dobrze
Źle
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
Rozstrzygnięcie konkursu Ciech Sarzyna

Od marca do sierpnia trwała tegoroczna loteria organizowana przez producenta środków ochrony roślin Ciech Sarzyna. Konkurs był skierowany do rolników, którzy w tym czasie kupili herbicydy: Chwastox Complex 260 EW lub Agrosar 360 SL. Na zwycięzcę czekał voucher na opryskiwacz o wartości 50 tys. zł, a w sumie do wygrania było ponad 1000 nagród.

Laureatem nagrody głównej została rolniczka z Siemiatycz (woj. podlaskie). Jak podkreśliła zwyciężczyni loterii, wygrany voucher pozwoli jej na zakup nowego, wydajniejszego opryskiwacza, który się przyda w ponad 160-hektarowym gospodarstwie.

W ręce uczestników loterii trafiło również wiele innych nagród: drony, telewizory i konsole do gier, środki ochrony roślin Ciech Sarzyna oraz koszulki.

- Loteria cieszy się pozytywną opinią naszych klientów i ze względu na ogromne zainteresowanie zdecydowaliśmy się na jej kontynuowanie. Cieszymy się, że możemy nagrodzić rolników za ich ciężką codzienną pracę, jednocześnie pokazując, że zależy nam na naszych klientach – mówi Jacek Skwira, dyrektor marketingu Ciech Sarzyna.

(Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat