Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w wyborach do Europarlamentu?
 
Koalicja Europejska
Prawo i Sprawiedliwość
Inne ugrupowanie
Nie zagłosuję


Wiadomości z branży
Case IH sprzedaje także maszyny używane

- Czy szukając maszyny używanej zastanawialiście się nad wyborem oferty autoryzowanego dealera? Nawet jeśli nie, to dzięki Case IH i programowi certyfikowanych maszyn używanych możecie tę decyzję zmienić – przekonuje Piotr Gębski, Case IH country service manager Poland.

Każda używana maszyna, która weźmie udział w programie, przejdzie gruntowne testy oraz przegląd zapewniający jakość zakupu. Przeprowadzone kontrole potwierdzone zostaną wyróżnieniem świadczącym o wysokim poziomie usługi. Certyfikat jakości Case IH obejmuje weryfikację stanu maszyny (niezależnie od marki) pod kątem technicznym, wizualnym i formalnym. Z punktu widzenia prawnego maszyna sprawdzana jest pod kątem kradzieży oraz wpisów w CEPIK i rejestrze zastawów sądowych. Weryfikowana jest również historia serwisowa pod kątem wypadków, napraw i przeglądów. Szczegółowej kontroli stanu technicznego podlegają wszystkie układy maszyny.

W przypadku ciągników jest to ok. 120 punktów, natomiast w przypadku kombajnów nawet 140 punktów podzielonych na poszczególne układy, m.in. bezpieczeństwa, chłodzenia i klimatyzacji, elektryczny i hydrauliczny, kierowniczy i hamulcowy i wiele innych.

Zaawansowane testy diagnostyczne, kilkugodzinna inspekcja, naprawa ewentualnych usterek, wymiana płynów, a nawet jazda testowa to tylko niektóre elementy wieloetapowego procesu weryfikacji stanu maszyny. Usługa obejmuje również dokładne mycie na zewnątrz i w środku.

Każdy klient przy zakupie maszyny otrzymuje certyfikat świadczący o zakwalifikowaniu maszyny do programu oraz wykaz przeprowadzonych czynności i komplet dokumentów wliczając w to instrukcję obsługi maszyny. Sam proces przeglądu przed dostawczego i przekazania nie różni się niczym od procesu przeprowadzanego dla maszyn nowych.

Ofertę produktów dostępnych w programie prezentuje strona internetowa www.used.caseih.com, która jest częścią strony www.caseih.com. Serwis gromadzi ogłoszenia maszyn używanych dealerów Case IH, nie tylko z polskiego rynku lecz również z innych krajów.

oprac. (Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat