Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy popierasz protesty AGROunii?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
CR Revelation i T5 AutoCommand to „Maszyny Roku”

Na targach SIMA 2019 (24-28 lutego 2019 r.) jury przyznające tytuł „Maszyny Roku 2019” wyróżniło tą nagrodą w maszyny New Holland: kombajn serii CR Revelation z technologią IntelliSense (w kategorii kombajnów) oraz ciągnik T5 Auto Command (w kategorii ciągników w średniej mocy).

W skład jury konkursu wchodzą dziennikarze z europejskich fachowych magazynów poświęconych rolnictwu oraz przedstawiciele Niemieckiego Zrzeszenia Rolników. Nagroda była przyznawana od 1997 r. co dwa lata na odbywających się w Niemczech targach Agritechnica. Od 2015 r. jest ona również przyznawana na targach SIMA we Francji.

- Te nagrody są wynikiem uznania dla innowacyjności marki New Holland, która konsekwentnie dostarcza rozwiązań zwiększających wydajność, bezpieczeństwo i komfort pracy rolników – stwierdził Carlo Lambro, prezydent marki New Holland Agriculture. – A także potwierdzeniem fachowej wiedzy i innowacyjności, które wyróżniają naszych pracowników w zakładach w Modenie, Zedelgem i Jesi.

IntelliSense – proaktywny i automatyczny system konfiguracji ustawień kombajnu pozwala użytkownikom znacznie zwiększyć dzienną wydajność pracy, zmniejszyć straty ziarna i poprawić jego jakość. Operatorzy korzystają na ograniczeniu liczby podejmowanych decyzji i prostszym interfejsie użytkownika, co przekłada się na większy komfort i pewność pracy oraz mniejsze zmęczenie.

Model T5 Auto Command wyróżniają najlepsze osiągi i najwyższa moc, najbardziej przestronna kabina i najwyższy poziom komfortu operatora. Wyróżniona wieloma nagrodami bezstopniowa przekładnia Auto Command zapewnia ciągnikowi T5 wydajność przy wykonywaniu prac wymagających precyzyjnej regulacji prędkości jazdy, co sprawia, że jest on predestynowany do prac wykonywanych ładowaczem. Jest on idealną, wszechstronną maszyną do pracy na łąkach, w gospodarstwach uprawowych, przy transporcie, kultywacji gleby i pracach komunalnych.

oprac. (Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat