Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy uważasz, że ustawa "odorowa" powinna wejść w życie?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania
Tak, ale w innym kształcie


Wiadomości z branży
BNP Paribas bez BGŻ

Od 1 kwietnia nie ma już banku BGŻ BNP Paribas. Jest za to BNP Paribas, czyli wspólna, globalna marka. Przemek Gdański, prezes zarządu BNP Paribas Bank Polska SA w liście skierowanym do klientów wyjaśnia, że nastąpiło ujednolicenie marki, która działa na całym świecie.

1 kwietnia nowe logo pojawiło się w placówkach banku, w systemach i aplikacjach, na kartach płatniczych oraz materiałach marketingowych. Strona internetowa banku funkcjonuje pod nowym adresem www.bnpparibas.pl.

Zmiana marki nie wymaga od klientów banku BGŻ BNP Paribas podejmowania jakichkolwiek działań. Bank BNP Paribas nadal pozostaje stroną umów, numery rachunków bankowych, system bankowości internetowej i mobilnej oraz sposób logowania nie ulegają zmianie. Aktywne pozostają wszystkie karty i numery PIN, a obsługa klientów prowadzona jest w dotychczasowych placówkach.

Bank należy do międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas, obecnej w 73 krajach i zatrudniającej blisko 200 tys. pracowników, z czego około 150 tys. w Europie. Obsługa klientów w Polsce prowadzona jest w ponad 550 placówkach z logo BNP Paribas. Gotówkę bezpłatnie można wypłacać i wpłacać korzystając z prawie 650 bankomatów i ponad 320 wpłatomatów.
31 października 2018 r. nastąpiło przejęcie przez Bank BGŻ BNP Paribas działalności podstawowej Raiffeisen Bank Polska SA. Na IV kwartał 2019 r. zaplanowana jest fuzja operacyjna.

(Fem)

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat