Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy otrzymałeś/aś już pomoc po ubiegłorocznej suszy?
 
Tak
Nie
Nie składałem/am wniosku


Wiadomości z branży
Charytatywnie z okazji 15 lat PROCAM

Pracownicy PROCAM uczcili 15. rocznicę powstania firmy podczas spotkania w Serocku, które odbyło się pod hasłem „Od 15 lat wdrażamy najlepsze rozwiązania dla rolnictwa”.

W trakcie dwudniowego wydarzenia, oprócz wspomnieniowej konferencji, nie zabrakło wspólnych aktywności sportowych połączonych z akcją charytatywną. Wydarzeniu przyświecał szczytny cel, którym było zebranie przez ponad 300 pracowników jak największej ilości punktów za uczestnictwo w sportowej rywalizacji. Po zakończeniu zmagań punkty zostały przeliczone na złotówki, dając łącznie kwotę 64 750 zł jaką PROCAM przeznaczy na program stypendialny na wsparcie dzieci z terenów wiejskich. Jak poinformował Michał Ciszak, prezes zarządu PROCAM, zasady uczestnictwa w programie stypendialnym dla dzieci z terenów wiejskich zostaną zaprezentowane w sierpniu, u progu nowego roku szkolnego 2019/20. 

Wiele emocji podczas spotkania wywołało wspólne oglądanie zdjęć od czasu rozpoczęcia działalności w 2004 r. z pułapu trzech oddziałów na północy kraju, aż do obecności na terenie całej Polski poprzez sieć 130 agronomów, 25 oddziałów terenowych i 10 sklepów ogrodniczych.

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat