Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy odczułeś/odczułaś już wpływ epidemii na działanie Twojego gospodarstwa?
 
Tak
Nie
Trudno powiedzieć


Wiadomości z branży
Corteva Agriscience ma drugą markę nasion

11 października Corteva Agriscience poinformowała o wprowadzeniu na polski rynek nowej globalnej marki nasion – Brevant. Marka Pioneer pozostanie flagową marką nasion Cortevy w Polsce, wyróżniającą się wiodącym w branży portfolio z unikalnymi produktami i systemem dystrybucji obejmującym sieć przedstawicieli terenowych.

- Corteva Agriscience wprowadza w życie odważny plan, aby skoncentrować i zrównoważyć swoje portfolio marek nasion w Polsce. Ta strategia pozwoli nam lepiej służyć klientom – zarówno rolnikom, jak i sprzedawcom detalicznym oraz dystrybutorom – poprzez bardziej zróżnicowane, poszerzone i mocniejsze portfolio produktów – powiedział Paweł Trawiński, kierownik sprzedaży roślin Corteva Agriscience w Polsce. – Brevant dołączy do marki Pioneer jako globalna marka nasion Cortevy. Producenci mogą zaufać materiałowi siewnemu pod marką Brevant, za którym stoją najnowsze innowacje.

Dodatkowo nasiona te są pakowane w innowacyjny sposób (Easy Open Technology), co zapewnia szybkość i bezpieczeństwo podczas otwierania, a także zabezpieczenie przed podrabianiem.

Marka nasion Brevant została początkowo zaprezentowana w Ameryce Łacińskiej, Kanadzie, Indiach, na Ukrainie, w Rosji, Niemczech i Francji w szeregu upraw. W Polsce nasiona Brevant obejmą tylko odmiany kukurydzy.


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat