Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy odczułeś/odczułaś już wpływ epidemii na działanie Twojego gospodarstwa?
 
Tak
Nie
Trudno powiedzieć


Wiadomości z branży
30 lat Ampol-Merol

Ampol-Merol to rodzinna firma z polskim kapitałem, zajmująca się dystrybucją środków do produkcji rolnej. Powstała 30 lat temu z inicjatywy Stefanii i Jana Smoleńskich. Dziś firmę współtworzą także ich dzieci wraz ze swoimi bliskimi oraz pracownicy – blisko 600 osób zatrudnionych w całej grupie.

Dzięki połączeniu sił, wzajemnemu wsparciu i otwartości, Ampol-Merol jest w stanie zaproponować rolnikom najlepsze rozwiązania, a swoim pracownikom dogodne warunki zatrudnienia.

Początkowo działalność firmy ograniczała się do sprzedaży nawozów, a jej zasięg obejmował jedynie woj. kujawsko-pomorskie. Obecnie jest ona dostawcą kompleksowego zaopatrzenia dla rolników na terenie całego kraju. Na kompleksowe zaopatrzenie polskich gospodarstw składa się oferta, która zawiera: nasiona, nawozy mineralne, wapniowe, organiczne, dolistne, środki ochrony roślin, produkty do pakowania plonów, produkty do żywienia zwierząt, a także bardzo dobrze zorganizowany skup.

Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie rozwijana przez ostatnie lata idea rodzinnej firmy. Wszystkich łączy wspólna pasja oraz świadomość tych samych celów. W efekcie tworzone jest grono zaufanych praktyków, ekspertów i strategów w dziedzinie zaopatrzenia rolnictwa. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że większość zatrudnionych osób obchodzi właśnie od 10- do 25-lecia swojej pracy w Ampol-Merol.

(Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat