Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy odczułeś/odczułaś już wpływ epidemii na działanie Twojego gospodarstwa?
 
Tak
Nie
Trudno powiedzieć


Wiadomości z branży
ADOB liderem rynku nawozów dolistnych

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez agencję badawczą Kynetec, nawozy dolistne firmy ADOB były w minionym sezonie produktami, po które rolnicy i ogrodnicy sięgali najczęściej.

Powierzchnia, na której zastosowano w Polsce nawozy ADOB wyniosła ponad 2 mln ha. – Bardzo nas cieszy, że polscy plantatorzy doceniają jakość i innowacyjność naszych produktów i wybierają nawozy ADOB do nawożenia swoich upraw. Nasze flagowe produkty – Basfoliar 36 Extra czy ADOB Bor od lat cieszą się dużym zaufaniem i są stosowane na setkach tysięcy hektarów w każdym rejonie Polski – komentuje dr Błażej Chudziński, dyrektor handlowy w firmie ADOB.

Jak pokazują badania rynku, rolnicy i ogrodnicy chętnie wybierają nawozy, w których mikroelementy występują w postaci chelatów. – W przypadku Basfoliar 36 Extra użytkownicy z pewnością doceniają nie tylko chelatację mikroelementów biodegradowalnym czynnikiem chelatującym IDHA oraz ich łatwą i szybką dostępność dla roślin, ale także innowacyjną technologię 2.0, która poprawia przyswajalność składników pokarmowych przez rośliny i zwiększa efektywność działania nawozu. Dzięki tym cechom Basfoliar 36 Extra to od lat numer jeden wśród nawozów wieloskładnikowych na polskim rynku – dodaje Jacek Nowakowski, dyrektor marketingu firmy ADOB.

(Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat