Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy odczułeś/odczułaś już wpływ epidemii na działanie Twojego gospodarstwa?
 
Tak
Nie
Trudno powiedzieć


Wiadomości z branży
Procam Cup 2020

Trwa rekrutacja amatorskich drużyn piłkarskich z miejscowości mających do 25 tys. mieszkańców. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 6 marca 2020 roku. Szczegółowy opis turnieju oraz formularz zgłoszeniowy zamieszczono na www.procamcup.pl

To już IV edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego dla dzieci z małych miejscowości i wsi Procam Cup 2020, którego organizatorem jest firma Procam Polska we współpracy z BASF Polska. W skład każdego zespołu wejdą chłopcy rocznika 2009 i młodsi lub dziewczęta rocznik 2008 i młodsze. Każdy zespół może składać się z maksymalnie 15 zawodników oraz trzech opiekunów. Zespoły mogą być mieszane (chłopcy i dziewczynki).

Tak jak w poprzednich edycjach, rozegranych zostanie sześć turniejów eliminacyjnych z udziałem sześciu zespołów. Każda drużyna, która zwycięży w turnieju regionalnym awansuje do finału. Turnieje regionalne odbywać się będą zgodnie z harmonogramem: Myślibórz, woj. zachodniopomorskie – 17 kwietnia, Pawłów Trzebnicki, woj. dolnośląskie – 20 kwietnia, Ryjewo, woj. pomorskie – 23 kwietnia, Choroszcz, woj. podlaskie – 8 maja, Radymno, woj. podkarpackie – 18 maja, Chodzież, woj. wielkopolskie – 22 maja, Kołobrzeg, woj. zachodniopomorskie (Wielki Finał) – 7 czerwca.

Wszyscy uczestnicy otrzymają sprzęt sportowy i nagrody za udział w rywalizacji.

(Fem)

 

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat