Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy uważasz, że w Polsce powinien obowiązywać zakaz hodowli zwierząt futerkowych i zakaz uboju rytualnego (poza potrzebami krajowych wspólnot religijnych)?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
Valtra w czasie pandemii

Marka Valtra, tak jak inne z koncernu AGCO (Fendt, Massey Ferguson) zawiesiła produkcję do 17 kwietnia. Powodem było wstrzymanie dostaw od 37 poddostawców, głównie z południa Europy. 

– Mam nadzieję, że w kwietniu nasza fabryka w Suolahti wznowi produkcję i będziemy mogli dalej realizować zamówienia na ciągniki marki Valtra, które pomimo trudnej sytuacji spowodowanej pandemią nadal napływają od dealerów. Myślę, że branża rolnicza będzie jedną z pierwszych, która odrodzi się po spowolnieniu gospodarczym spowodowanym pandemią – mówił Dariusz Lewandowski, szef marki Valtra w Polsce na początku kwietnia. 

Zamówienia na ciągniki Valtra po ogłoszeniu pandemii spadły r/r o 50-60 proc. To dobry wynik, bo wydawałoby się, że mogły zostać zmniejszone nieomal do zera. Pracują punkty serwisowe marki Valtra, oczywiście nie tylko w ramach pracy zdalnej.

oprac. (Fem)


przeglądaj wszystkie