Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy uważasz, że w Polsce powinien obowiązywać zakaz hodowli zwierząt futerkowych i zakaz uboju rytualnego (poza potrzebami krajowych wspólnot religijnych)?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
Demo Farma Ampol-Merol

Demo Farma Ampol-Merol to kilkanaście lokalizacji rozmieszczonych w całej Polsce, w których eksperci Ampol-Merol wraz z rolnikami tworzą wspólną przestrzeń do wymiany doświadczeń na temat uprawy strategicznych odmian rzepaku ozimego, zbóż ozimych i kukurydzy z oferty Ampol-Merol.

Demo Farma jest projektem, który można zobaczyć osobiście umawiając się z ekspertem na plantacji lub obserwować efekty na stronie www.demo-farma.pl.

Każdy zainteresowany może odwiedzić Demo Farmę, która jest najbliżej jego miejsca zamieszkania i na własne oczy przekonać się, w jakiej kondycji są uprawy, a przede wszystkim, jaki wpływ na ich rozwój mają rekomendowane przez Ampol-Merol technologie nawożenia oraz ochrony.

Na stronie internetowej www.demo-farma.pl na filmach oraz w fotorelacjach przedstawiane są obecne warunki panujące na plantacjach – fazy rozwoju wegetatywnego roślin, aktualnie występujące w uprawach zagrożenia oraz e-recepty na walkę ze szkodnikami, grzybami i chwastami. 

oprac. (Fem)


przeglądaj wszystkie