Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy Pani/Pana gospodarstwo spełnia wymogi Dyrektywy azotanowej?
 
Tak
Nie
Trudno powiedzieć


Wiadomości z branży
Organic Green Gold dla upraw ekologicznych

Firma AllOrganic wprowadziła na polski rynek organiczny nawóz dolistny Organic Green Gold, wyprodukowany na bazie żywych alg, do stosowania w rolnictwie, ogrodnictwie i sadownictwie.

Organic Green Gold to uniwersalny i naturalny nawóz – efekt wieloletnich prac węgierskich biotechnologów. Nie zawiera sztucznych barwników i dodatków, jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Do jego produkcji wykorzystano algi chlorella żyjące na ziemi od 2,5 mld lat, bogate w chlorofil oraz liczne minerały i pierwiastki śladowe. Zawarte w nich mikroelementy jonowe są bezpośrednio przyswajane przez komórki roślinne, tak więc rośliny nie zużywają energii, aby przetworzyć otrzymane składniki odżywcze.

Nawóz wspomaga procesy fotosyntezy (zawiera chlorofil alfa i beta) i metabolizm roślin, poprawia formowanie korzeni oraz kiełkowanie, wzmacnia system odpornościowy. W przypadku suszy lub objawów niedoboru składników odżywczych może być szybkim i skutecznym sposobem regeneracji rośliny.

Nawóz OGG spełnia kryteria produkcji organicznej i może być stosowany do wszystkich rodzajów upraw obejmujących: rolnictwo, ogrodnictwo, sadownictwo oraz uprawy roślin ozdobnych. Jest przyjazny dla środowiska naturalnego i całkowicie biodegradowalny. Po zastosowaniu nie wymaga kwarantanny.

(Fem)

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat