Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy uważasz, że w Polsce powinien obowiązywać zakaz hodowli zwierząt futerkowych i zakaz uboju rytualnego (poza potrzebami krajowych wspólnot religijnych)?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
K+S Polska promuje nawozy

Po udanej ubiegłorocznej kampanii „Superprodukty dla Superbohaterów”, 1 lipca firma K+Srozpoczęła drugą rundę promocji nawozów Korn-Kali i ESTA Kieserit – wystawiła „naturalnych przeciwników” do walki z suszą, niedoborami składników pokarmowych i mrozem.

Po przedstawieniu rolników jako Superbohaterów, dla nas logicznym krokiem było stawienie czoła codziennym wyzwaniom w pracy rolnika i nadanie im twarzy – mówi Dominik Młodecki, dyrektor zarządzający K+S Polska.

Susza, niedobór składników pokarmowych i mróz – nawet jeśli nie można ich trwale pokonać, rolnicy mogą skutecznie im przeciwdziałać, stosując nawozy Korn-Kali i ESTA Kieserit. Nawozy K+S idealnie nadają się do wspomagania wzrostu roślin w okresach suszy, niedoboru składników pokarmowych lub mrozu, zapobiegając w ten sposób redukcji plonów. Dostarczają niezbędnego potasu, magnezu i siarki w optymalnych proporcjach, stwarzają dobre warunki dla wzrostu roślin nawet w niesprzyjających warunkach.

Więcej można się dowiedzieć na portalach społecznościowych K+S i na stronie internetowej firmy.

(Fem)


przeglądaj wszystkie