Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy w związku z falą podwyżek cen obawiasz się o przyszłość swojego gospodaratwa?
 
Tak. Coraz bardziej
Nie. Sytuacja jest stabilna
Trudno powiedzieć, trzeba poczekać
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
Corteva Agriscience z Dadelos Agrosolutions

Corteva Agriscience i Dadelos Agrosolutions (z grupy Ajinomoto), poinformowały 17 lutego o podpisaniu umowy dotyczącej opracowywania, badania i sprzedaży biostymulatorów do produkcji polowej.

– Dzięki tej umowie będziemy oferować rolnikom środki biologiczne do ochrony upraw, w tym kompletną linię biostymulatorów zapewniających przewidywalne rezultaty zastosowania w oparciu o wykazane w badaniach efekty – mówi Rajan Gajaria, wiceprezes Corteva Agriscience.

Nowa oferta środków biologicznych Corteva będzie obejmować biostymulatory, produkty do ochrony biologicznej i preparaty feromonowe o udowodnionej skuteczności, które współdziałają z konwencjonalnymi rozwiązaniami do ochrony upraw. Pomoże to rolnikom sprostać zmieniającym się oczekiwaniom rynku i zachować wydajność produkcji rolnej przy równoczesnej dbałości o ochronę środowiska. Ponadto działania te są zgodne z celami zrównoważonego rozwoju Corteva Agriscience, które mają zostać zrealizowane do 2030 r. Szczegóły umowy nie zostały ujawnione.

(Fem)

 


przeglądaj wszystkie