Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy Pani/Pana gospodarstwo spełnia wymogi Dyrektywy azotanowej?
 
Tak
Nie
Trudno powiedzieć


Wiadomości z branży
Valtra Demo Tour

W tym roku w 100 miejscach w 21 krajach Valtra zaprezentuje ciągniki – od modeli serii A aż po największe z serii S. Na szczególną uwagę zasługuje seria T czwartej generacji oraz niedawno wprowadzona seria N. Obie wyróżniono licznymi nagrodami.  

Zamierzeniem pokazów jest zwiększenie świadomości marki, prezentacja nowych produktów oraz umożliwienie klientom zapoznania się z wyjątkowymi funkcjami traktorów Valtra w ramach  jazd testowych. Pokazy prezentują uniwersalność, wygodę użytkowania, sprawność oraz niskie całkowite koszty eksploatacji w praktycznych zastosowaniach i realistycznych warunkach.

Podczas Valtra Demo Tour 2016 nie zabraknie specjalnie przygotowanej 16,5-metrowej ciężarówki demonstracyjnej Volvo, dostosowanej do prowadzenia szkoleń i prezentacji. Każdy z odwiedzających może zapoznać się w niej z fotelami dla operatorów ciągników serii N i T wyposażonych w nowe podłokietniki, zapoznać się z informacjami na temat systemu automatycznego sterowania AutoGuide oraz możliwości współpracy traktorów Valtra z ISOBUS.

Podczas pokazów partnerami Valtra są producenci opon Trelleborg, Mitas oraz Nokian Tyres, a także producent ładowaczy czołowych Ålö.

Polskie pokazy będą trwały od 8 do 22 czerwca. Zaplanowano ich 11. Informacje na ten temat są dostępne na stronie http://www.valtra.pl/demotour/


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat