Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy jeździsz na spotkania polowe organizowane przez firmy nasienne i chemiczne?
 
Tak, często
Tak, rzadko
Nie jeżdżę


Wiadomości z branży
 E-Bike New Holland – rower o napędzie hybrydowym 

New Holland wychodzi naprzeciw tym cyklistom, którzy chcą odciążyć mięśnie podczas przejażdżki rowerem. E-Bike to nowy rower, który wyposażony jest w silnik elektryczny, zachowując przy tym także standardowe funkcje mechanicznego jednośladu. 

Jednoślad po jednej sesji ładowania z gniazdka elektrycznego może przejechać nawet 45 km. - Dzięki podwójnej amortyzacji oraz wspomaganiu pedałowania E-Bike sprawdza się doskonale zarówno w rozległych obszarach wiejskich i górskich o nieregularnym ukształtowaniu terenu, na bezdrożach, jak i w aglomeracjach miejskich. W zależności od potrzeb może służyć jako towarzysz wycieczek lub wygodny środek transportu, przydatny w pracy lub w drodze do niej. To rower odpowiedni dla każdego cyklisty – mówi Tomasz Wieja, marketing manager New Holland.  

E-Bike zaprojektowano i zbudowano z najnowocześniejszych komponentów przy użyciu najwyższej jakości stopów metali. W rowerze zainstalowany jest akumulator litowo-jonowy o pojemności 10 Ah, którego pełne ładowanie trwa ok. 6 godzin.  Energia elektryczna kierowana jest z niego do bezszczotkowego silnika o mocy 250 W. 

Rower dostępny jest w salonach autoryzowanych dilerów New Holland oraz w sklepie internetowym www.newhollandstylecom. Kosztuje 1 380 euro (ok. 8 000 zł). Istnieje możliwość przetestowania roweru w punktach sprzedaży. W połowie sierpnia, w sklepie internetowym dostępna będzie także kolekcja gadżetów sportowych New Holland - znajdą się wśród nich kaski i rękawice rowerowe. 

Adresy dealerów New Holland można znaleźć na stronie agriculture1.newholland.com/eu/pl

 

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat