Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy uważasz, że ustawa "odorowa" powinna wejść w życie?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania
Tak, ale w innym kształcie


Pod naszym patronatem

II Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce k. Rzeszowa

2019-01-21

1 i 2 marca w Jasionce k. Rzeszowa, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena odbędzie się drugie Europejskie Forum Rolnicze zorganizowane przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej we współpracy z Agro Promotion.

W ramach tej edycji forum zaplanowano debaty z udziałem przedstawicieli polskiej i międzynarodowej polityki, obejmujące najważniejsze zagadnienia dotyczące rolnictwa i produkcji rolno-spożywczej w 2019 r. Dyskusjom towarzyszyć będą prezentacje nowoczesnych rozwiązań dla rolnictwa. Uczestnicy wydarzenia będą mogli także zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz innowacjami w zakresie jakości produkcji rolnej, jej finansowania oraz obniżania kosztów, jak również ograniczania jej negatywnego oddziaływania na środowisko.

Europejskie Forum Rolnicze tradycyjnie rozpocznie debata na temat Wspólnej Polityki Rolnej UE w nowej perspektywie budżetowej, z udziałem Phila Hogana, komisarza ds. rolnictwa UE, ministra rolnictwa Jana K. Ardanowskiego oraz przedstawicieli krajów UE.

Podczas forum po raz pierwszy poruszona zostanie kwestia stanu i perspektyw rozwoju wymiany handlowej towarów i usług rolniczych z krajami pozaeuropejskimi. Do dyskusji z udziałem komisarza ds. rolnictwa UE oraz naszego ministra rolnictwa zostali zaproszeni przedstawiciele resortów rolnictwa z krajów afrykańskich i azjatyckich.

Tematyka Europejskiego Forum Rolniczego to również innowacje i nowoczesne rozwiązania w branży rolno-spożywczej. O kwestiach związanych z bezpieczeństwem żywności, legislacją, wykorzystaniem technik IT oraz działaniami realizowanymi w ramach programu „Horyzont 2020” będą rozmawiali eksperci polscy oraz z Komisji Europejskiej.

Aby wziąć udział w Europejskim Forum Rolniczym należy zarejestrować się przez stronę internetową www.forum-jasionka.pl. Rejestracja składa się z dwóch etapów – w pierwszym należy wypełnić formularz rejestracji, a następnie zatwierdzić link do rejestracji, który przyjdzie drogą mailową. W drugim etapie zgłoszenie zostanie sprawdzone przez biuro organizatora forum. Na podany mail zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem uczestnictwa. Bezpłatne wejściówki będzie można odebrać w rejestracji przed rozpoczęciem forum. Liczba miejsc jest ograniczona.

(Fem)

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat