Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy uważasz, że ustawa "odorowa" powinna wejść w życie?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania
Tak, ale w innym kształcie


Pod naszym patronatem

XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu ROLNIK-FARMER ROKU

2016-06-01

Od kwietnia 2016 r. trwają prace nad realizacją kolejnej XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu ROLNIK-FARMER ROKU.

Konkurs od lat objęty jest patronatem ministra rolnictwa i rozwoju wsi, prezesa Agencji Nieruchomości Rolnych oraz rektora Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy. Patronat medialny sprawuje Wydawnictwo APRA za pośrednictwem miesięcznika „Przedsiębiorca Rolny” oraz multiportalu rolnego „Agropolska”.

Podobnie jak w latach ubiegłych stowarzyszenie zwróciło się o zgłoszenie kandydatów do tytułu „Rolnik-Farmer Roku” do oddziałów terenowych Agencji Nieruchomości Rolnych, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, ośrodków doradztwa rolniczego oraz izb rolniczych, które zgłaszają kandydatów w oparciu o załączoną ankietę konkursową w terminie do 18 czerwca 2016 r. Rolników mogą także zgłaszać członkowie stowarzyszenia.

Zgodnie z regulaminem konkursu można zgłaszać ponownie rolników, którzy uczestniczyli w minionych edycjach, jednakże nie uzyskali najwyższego tytułu. W tych przypadkach należy szczególne podkreślić dane promujące osiągnięcia w stosunku do poprzedniego zgłoszenia.

Uroczyste rozstrzygnięcie XXIII edycji konkursu nastąpi w lutym 2017 r. w Warszawie.

Ankiety XXIII edycji konkursu oraz regulamin i harmonogram konkursu zostały zamieszczone na stronie http://farmer-roku.pl/konkurs/xxiii-edycja-konkursu.

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat