Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Na którą partię oddasz głos, gdyby wybory parlamentarne odbywały się w tym roku?
 
Koalicja Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Polskie Stronnictwo Ludowe
Polska 2050 Szymona Hołowni
AGROunia
Lewica
Konfederacja


Wiadomości z branży
Firma Amazone wprowadziła na rynek nową generację opryskiwacza samojezdnego do ochrony roślin. Pantera 4504 to zmodyfikowany obieg cieczy roboczej, zmiany w centrali obsługowej i znacznie prostsza konserwacja.
 
Opracowując nową serię skoncentrowano się zarówno na zwiększeniu wydajności powierzchniowej, jak i na odciążeniu kierowcy. Nowa centrala obsługowa SmartCenter z kompletnym panelem sterowania jest bezpiecznie ukryta pod osłoną po lewej stronie pojazdu. Dodatkowo znajduje się tutaj 60-litrowy rozwadniacz, który szybko i z dużą wydajnością rozwadnia proszki i granulaty.
 
Umieszczenie po prawej stronie stabilnej ciśnieniowo i odpornej na działanie nawozów płynnych podwójnej pompy tłokowo-membranowej AR o wydajności 520 l/min zapewnia użytkownikowi znaczną redukcję hałasu podczas rozwadniania oraz wydajność ssania do 700 l/min, a także bardzo dobrą dostępność. Zamiast zaworów obsługowych dostępny jest TwinTerminal 7.0 z ekranem dotykowym, który znacznie ułatwia obsługę maszyny.
 
Użytkownik wybiera tylko żądaną funkcję, a opryskiwacz ustawia się całkowicie automatycznie. Zbiornik cieczy roboczej oraz zbiornik wody płuczącej zostaną napełnione do wymaganego poziomu. Automatyczny program mycia można uruchomić za naciśnięciem jednego przycisku. Nowy, łatwo dostępny zbiornik paliwa o pojemności do 290 litrów zapewnia wystarczającą ilość paliwa nawet podczas długich dni pracy. Obok niego znajduje się 20-litrowy zbiornik AdBlue.
 
Więcej informacji branżowych w czerwcowym numerze miesięcznika „Przedsiębiorca Rolny” 
 

przeglądaj wszystkie