Cynkomet promuje bezpieczeństwo

2020-08-31

„Pracuj bezpiecznie z Cynkometem. Bezpieczne wakacje 2020” – takie jest hasło i cel internetowej promocji „Rozdanie”, zorganizowanej przez producenta maszyn rolniczych z Czarnej Białostockiej. Zachętą do przestrzegania zasad bhp są nagrody zwiększające bezpieczeństwo podczas prac polowych.   

Aby wziąć udział w promocji należy do 30 września br. zamieścić na swoim koncie na Facebooku lub Instagramie amatorskie zdjęcie lub krótki film z maszynami Cynkometu, podczas prac rolniczych. Publikacje trzeba oznaczyć znacznikiem @Cynkomet i hasztagami #cynkomet i #bezpiecznycynkomet. W zamian uczestnicy rozdania otrzymają od Cynkometu praktyczne nagrody – kamizelki odblaskowe, okulary ochronne, apteczki czy odblaski dla dzieci.

Kwestie bezpieczeństwa mają pierwszorzędne znaczenie w działalności Cynkometu. – W procesie produkcyjnym bardzo skrupulatnie sprawdzamy wszystkie elementy, związane z ochroną użytkowników naszych maszyn – podkreśla Mariusz Dąbrowski, prezes spółki. – Dbamy o to, by wszystkie elementy i podzespoły spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa, zgodnie z Dyrektywą Maszynową i innymi wymogami, jakie trzeba spełnić podczas projektowania, wykonania i dopuszczenia maszyny do użytkowania.

Szczegóły i regulamin promocji dostępne są na stronie producenta https://cynkomet.pl/rozdanie

Zapoznałem się z informacją o
administratorze i przetwarzaniu danych

Komentarze

Brak komentarzy