III edycja Mistrzów Pola w dwóch lokalizacjach

2023-07-21

Wydarzenie Mistrzowie Pola, organizowane przez InConventus Group, to coroczne spotkanie dla rolników, którzy zawodowo zajmują się uprawą zboża, kukurydzy na ziarno, słonecznika oraz soi. Mistrzowie Pola to wydarzenie, które jest kierowane głównie do rolników, którzy chcą poprawić efektywność swojego gospodarstwa, zapoznać się z nowymi rozwiązaniami na rynku rolniczym oraz sprawdzić maszyny rolnicze w praktyce.

Tegoroczna edycja Mistrzów Pola (MP.Agro.pl) zaplanowana jest w aż dwóch lokalizacjach:

  • woj. opolskie – na polach Kombinatu Rolnego Kietrz – 6 września 2023
  • woj. lubuskie – na polach HZZ Osowa Sień – 6 października 2023

Uczestnicy z całego kraju spotkają się w jednym miejscu, aby wzajemnie dzielić się swoim doświadczeniem, chłonąć wiedzę od profesjonalistów i zdobywać nowe kontakty. Wyjątkowa możliwość porównania różnych maszyn/technologii/odmian w jednym miejscu.


Zaprezentowane zostaną pługi i agregaty do głębokiej uprawy, siewniki i agregaty do uprawy pasowej, opryskiwacze i rozrzutniki, brony i kultywatory, kombajny, przystawki m.in. siewnik Horizon DSX 60-18 do siewu w technologii NoTill oraz agregat SPX 8×75 wraz z przednim zbiornikiem FT2200 jest to maszyna do uprawy pasowej „strip Till”

Na poletkach demonstracyjnych zaprezentowane będą odmiany kukurydzy na ziarno, słonecznika oraz soi od naszych Partnerów tj.: Agro Seed, Oseva, Pioneer, farmsaat Polska, MAS Seeds Polska, Laboulet, BASF, Biochem Kietrz, Prograin-Zia, Agroyoumis, Protealis, DSP!

Mistrzowie Pola to także możliwość zapoznania się zarówno z osobami z branży jak i zdobycia nowych klientów. W strefie merytorycznej na uczestników czekają szkolenia prowadzone są przez czołowych ekspertów z dziedziny upraw, którzy dzielą się swoją wiedzą na temat technologii produkcji, nawożenia gleb, optymalizacji kosztów upraw oraz zapobieganiu chorobom.

Żeby wziąć udział należy dokonać rejestracji poprzez wypełnienie formularza obecnego na stronie internetowej MP.Agro.pl

Zapoznałem się z informacją o
administratorze i przetwarzaniu danych

Komentarze

Brak komentarzy