Nowe ciągniki Massey Ferguson

2020-08-31

Massey Ferguson (marka koncernu AGCO) poinformowała o premierze nowej serii ciągników MF 8S. Zaprojektowana dla rolników przez rolników, po siedmiu latach testów i szeroko zakrojonych konsultacjach z klientami, seria MF 8S zapewnia dokładnie to, czego oczekują operatorzy.

Na rynek trafiły cztery nowe modele ciągników charakteryzujące się unikalną i bardzo wyciszoną konstrukcją kabiny/silnika Protect-U. Zbudowane na rozstawie osi 3,05 m oferują maksymalną moc od 205 do 265 KM, generując ponadto do 20 KM więcej, dzięki systemowi zarządzania mocą silnika EPM. Optymalną kontrolę i możliwości inteligentnego rolnictwa zapewniają cyfrowa i intuicyjna deska rozdzielcza MF vDisplay, terminal Datatronic 5 i nowa wszechstronna dźwignia sterowania MultiPad z podłokietnikiem Control Centre.

Massey Ferguson połączył maszyny z szeroką gamą usług. Finansowanie i rozszerzona gwarancja mogą być w pełni zintegrowane z pakietem. Dzięki systemowi MF Connect Telemetry i nowemu portalowi klienta MyMF (w zależności od kraju) użytkownicy mogą zarządzać swoimi flotami za pomocą rozwiązań MF opartych na chmurze. Właściciele ciągników MF 8S będą też mogli skorzystać z bezpłatnej usługi floty ciągników zastępczych MF Always Running. Zapewnia ona tymczasowe użyczenie ciągnika o tej samej mocy i specyfikacji, kiedy klient oddaje swój ciągnik do serwisu.

Zapoznałem się z informacją o
administratorze i przetwarzaniu danych

Komentarze

Brak komentarzy