Pantera 4504 wchodzi do gry

2021-06-08

Firma Amazone wprowadziła na rynek nową generację opryskiwacza samojezdnego do ochrony roślin. Pantera 4504 to zmodyfikowany obieg cieczy roboczej, zmiany w centrali obsługowej i znacznie prostsza konserwacja. 

Opracowując nową serię skoncentrowano się zarówno na zwiększeniu wydajności powierzchniowej, jak i na odciążeniu kierowcy. Nowa centrala obsługowa SmartCenter z kompletnym panelem sterowania jest bezpiecznie ukryta pod osłoną po lewej stronie pojazdu. Dodatkowo znajduje się tutaj 60-litrowy rozwadniacz, który szybko i z dużą wydajnością rozwadnia proszki i granulaty. 

Umieszczenie po prawej stronie stabilnej ciśnieniowo i odpornej na działanie nawozów płynnych podwójnej pompy tłokowo-membranowej AR o wydajności 520 l/min zapewnia użytkownikowi znaczną redukcję hałasu podczas rozwadniania oraz wydajność ssania do 700 l/min, a także bardzo dobrą dostępność. Zamiast zaworów obsługowych dostępny jest TwinTerminal 7.0 z ekranem dotykowym, który znacznie ułatwia obsługę maszyny. 

Użytkownik wybiera tylko żądaną funkcję, a opryskiwacz ustawia się całkowicie automatycznie. Zbiornik cieczy roboczej oraz zbiornik wody płuczącej zostaną napełnione do wymaganego poziomu. Automatyczny program mycia można uruchomić za naciśnięciem jednego przycisku. Nowy, łatwo dostępny zbiornik paliwa o pojemności do 290 litrów zapewnia wystarczającą ilość paliwa nawet podczas długich dni pracy. Obok niego znajduje się 20-litrowy zbiornik AdBlue.

Zapoznałem się z informacją o
administratorze i przetwarzaniu danych

Komentarze

Brak komentarzy